MicroBond
dekorativní betonová stěrka

AMERICKÁ TECHNOLOGIE
PŘIROZENÝ VZHLED
VŠESTRANÉ POUŽITÍ
Betonová stěrka MicroBond je stylovým, designovým a zároveň cenově dostupným řešením pro nejrůznější interiérové i exteriérové povrchy. Vyznačuje se kvalitní americkou recepturou, neomezenou škálou barevných odstínů, struktur, dekorů a funkčností hygienicky bezesparého povrchu.

MicroBond je moderním a zároveň nadčasovým řešením, nejen při požadavku na vzhled pohledového betonu, ale i jakéhokoliv jiného přirozeně působícího luxusního povrchu na podlahách, schodištích, stěnách obývacích pokojů, kuchyních, v koupelnách, sprchových koutech apod.

Microbond je přírodní produkt na bázi cementu a speciálních přísad. Složením a výsledným vzhledem má velmi blízko ke klasickému betonu. Je tedy ideální pro vytváření dekorů imitace pohledového betonu. Oproti syntetickým (epoxidovým a polyuretanovým) stěrkám MicroBond poskytuje přirozený a věrně napodobující vzhled betonu.

KDO JSME

Od roku 2010 výhradně zastupujeme na českém a slovenském trhu norsko-italskou společnost Ecobeton.


Společnost Ecobeton v Evropě působí již od roku 1993 a úzce spolupracuje se specializovanými americkými firmami ze stavebního průmyslu.

CO DĚLÁME

Specializujeme se na produkty a systémy v oblasti ochrany betonu.


Ze zkušeností získaných při restaurování a ochraně velkých staveb jsme vyvinuli nejvyspělejší a trvanlivější mikrocementovou stěrku MicroBond pro aplikaci v interiéru a exteriéru.

POSLÁNÍ A VIZE

Posláním společnosti Ecobeton je zajišťovat ekologické, funkční a vysoce kvalitní systémy nejen architektům a investorům, ale i koncovým zákazníkům.


Vizí skupiny Ecobeton je přinášet inovace a přispívat k vyšší kvalitě systémových řešení v souladu s ochranou životního prostředí.

Vlastnosti MicroBondu

Odolnost
Vhodný pro podlahy a stěny, má vysokou odolnost proti poškrábání​
Všestranost
Přilne dokonale bez potřeby základních nátěrů na kov, dřevo, beton, lamino, SDK, OSB, polystyren. Dostupný ve více než 300 odstínech.​
Ekologie
Microbond je stěrka na bázi cementu bez rozpouštědel a těkavých organických složek (VOC). Aplikovaný v tenkých vrstvách.
Interiér & Exteriér
Vhodné pro použití v interiéru i exteriéru.

Působíme po celé ČR a SRProfi realizace

Mám zájem o nabídku realizace Nechte si vypracovat zdarma nezávaznou nabídku realizace.

Aplikace svépomocí

Chci si stěrku aplikovat sám Chci získat detailnější informace pro aplikaci svépomocí.

Tipy a návody na aplikaci betonových stěrek

Tento web používá cookies.