Poptávka realizace

Pokud máte zájem o realizaci dekorativní stěrky MicroBond prostřednictvím námi proškolené realizační firmy, vyplňte následující formulář. Na jeho základě Vám vybraný aplikátor vypracuje cenovou nabídku na míru. Máme proškolené aplikátory v celé ČR. Do formuláře prosím uveďte co nejpodrobnější informace o Vaší poptávce. Především jde o odpovědi na následující otázky:

1) o jakou se jedná plochu (podlaha, stěna, schody)
2) jaký je stávající podklad
3) počet m2
4) jaký máte požadavek na dekor (probarvená nebo stěrka imitující beton)
5) v ideálním případě nám přiložte fotografii současného stavu
6) lokalita realizace
7) předpokládaný termín realizace

Nabídka školení

Pokud máte zájem o proškolení v oblasti aplikace dekorativních betonových stěrek a chcete se naučit jak stěrky aplikovat na podlaze, stěně, v koupelně, sprchovém koutě, kuchyni nebo nábytku, vyplňte následující formulář na základě kterého Vás budeme kontaktovat a domluvíme s Vámi individuální termín školení. Oproti konkurenci, poskytujeme školení s individuálním přístupem v počtu 1-4 osob. Školení je zaměřeno z 90% na praktické části, během které je zároveň vysvětlována i teorie. Každý účastník obdrží studijní materiál. Časová náročnost školení je 5-8 hodin (dle požadavků návštěvníků). Drobné občerstvení zajištěno.

Cena školení pro řemeslníky, živnostníky a firmy: zdarma

Cena školení pro ostatní: 2 000,- Kč s DPH (v případě následného odběru ve výši alespoň 20 000,- bez DPH Vám bude cena školení v plné výši vrácena ve formě slevy). Pokud tedy plánujete stěrku aplikovat na větší ploše, budete mít školení také zdarma.

Cena realizace betonové stěrky

Aplikace dekorativních betonových stěrek je kreativní činnost, která je vhodná pro lidi s citem pro detail a alespoň základní zručností. Cena práce je pak odvislá od konkrétního typu, výměry, dekoru a lokality aplikace. Je tedy poměrně složité orientační určení ceny realizace. Pokud bychom měli být přece jenom více konkrétní, obecně lze zcela orientačně kalkulovat s cenou práce jako s dvojnásobkem až čtyřnásobkem ceny materiálu. Dále je nutné zohlednit celkovou výměru, která může cenu pozitivně ovlivnit. Naopak lokalita, dekor a členitost povrchu cenu ovlivňují negativně. Pro přesnou kalkulaci je nejvhodnější zaslat poptávku na základě které Vám vyhotovíme nezávaznou nabídku kompletní realizace.