BETONOVÁ STĚRKA MICROBOND

MicroBond je dekorativní betonová stěrka na bázi polymercementu z portfolia společnosti Ecobeton. Jedná se o produkt vyráběný dle americké receptury. MicroBond je použitelný v interiéru i extérieru. Lze jej použít na podlahy, schody, stěny, kuchyňské linky, koupelny, nábytek, stropy a další povrchy. MicroBond nabízí širokou škálu možností barev, dekorů a struktur, kde jediným omezujícím faktorem je kreativita realizátora. 

Betonová / mikrocementová stěrka MicroBond umožňuje vytvořit minimalistický, moderní, kreativní a vysoce personalizovaný styl. Zároveň se ale hodí díky své přirozenosti i při vytváření rustikálního stylu nebo při rekonstrukcích historických budov. Stěrka MicroBond je odolná a je možné ji použít také v místech namáhaných vodou jako jsou např. sprchové kouty. Díky speciální receptuře lze stěrku aplikovat nejen na cementové podklady, ale například i na povrchy jako je sádrokarton, omítka, stávající obklady či dlažby, dřevo, lamino, kov aj.

Ruční aplikace činí výsledek každé zakázky nebo projektu ještě více jedinečným a originálním. Žádné dva povrchy nebudou nikdy stejné.
 

OBLASTI POUŽITÍ

PŘÍRODNÍ MATERIÁL

MicroBond je přírodní materiál. Je dostupný v bílé nebo základní šedé barvě. Pro vytváření dekoru imitace betonu není nutné používat pigmenty, čímž je zajištěn přirozený vzhled.

EKOLOGICKÉ ŘEŠENÍ

Již z názvu společnosti Ecobeton je zřejmé, že ekologie hraje ve filozofii významnou roli. Naše produkty jsou vyráběny s maximální šetrností k životnímu prostředí, stejně tak impregnace jsou ekologické a netoxické pro člověka, použitelné i v přímém styku s potravinami a pitnou vodou.

KVALITNÍ TECHNOLOGIE

Spolupracujeme s významnými mezinárodními firmami. Díky tomu je naše portfolio produktů ucelené a v nejvyšší kvalitě. Stěrky jsou vyráběny na základě americké receptury, rovněž impregnace jsou americké produkce.

VLASTNOSTI MICROBONDU

odolný

Vhodný pro podlahy a stěny, má vysokou odolnost proti poškrábání

Barevný

K dispozici ve více než 300 odstínech

všestranný

Přilne dokonale bez potřeby základních nátěrů na kov, dřevo, beton, lamino, SDK, OSB, polystyren

Interiér a exteriér

Vhodné i pro použití v exteriéru

nehořlavý

Požární odolnost třídy A

Ekologický

Microbond je výrobek na bázi cementu bez rozpouštědel a těkavých organických složek (VOC)

váha balení
1 kg
vydatnost balení
1 m2
Pevnost v tlaku až
1 MPa
tloušťka
1- 1 mm

VÝHODY MICROBONDU

GARANCE KVALITY

CE certifikace

MIcroBond má certifikaci CE dle normy ČSN EN 13813 – Potěrové materiály a podlahové potěry.

Výrobce společnost Ecobeton Italy S.r.l. je držitelem certifikátu ISO 14001 – systém environmentálního managementu.

certifikace EMICODE EC1 PLUS

Impregnace Gi. Gi. Sealer je certifikována dle GEV-EMICODE v kategorii EC1 PLUS, tedy jako produkt s nejnižším možným obsahem emisí, tedy zcela bezpečný pro použití ve Vašem interiéru.

MICROBOND vs. EPOXIDOVÉ STĚRKY

Na trhu existuje více druhů stěrkových materiálů. Hlavní konkurent mikrocementových stěrek jsou dekorační stěrky na bázi epoxidu. V následující tabulce uvádíme srovnání.

MICROBOND

EPOXIDOVÉ STĚRKY